+371 2 9554155

aac@aac.lv

зима лето

Aktualitātes vasara - ballītes

Aktualitātes vasara - ūdenssports

Aktualitātes vasara - siltās tūres

ŪDENS MOTOCIKLI

 
Visas sezonas laikā no pavasara līdz rudenim pie mums Baltezerā var vizināties ar ūdens motociklu! Ja nav vizināšanās iemaņas, instruktors palīdzēs, pirmo braucienu var pat izbraukt kopā ar instruktoru. Viss nepieciešamais braukšanai ar ūdens motociklu mums ir uz vietas - hidrotērpi, vestes un ja ir vēss laiks, iekurinam pirtiņu! Ja braucējiem ir lielāka pieredze, tad ar ūdens motociklu var aizvizināties līdz Ķīšezeram, Daugavai un pat Jūrai!
 
Lai patstāvīgi brauktu ar ūdens motociklu, ir nepieciešams nokārtot mazizmēra kuģošanas līdzekļa vadītāja apliecību. Tas ir izdarāms lēti un ātri (arī pašmācības ceļā, patstāvīgi piesakoties uz eksāmenu). Sīkāka informācija: www.csdd.lv
 
Cenas*
 
10 min - 25€
15 min - 30€
20 min - 40€
1 h - 120€
 
*Pirmās 10 minūtes maksā 25 EUR, no 15 minūtes cena ir 2EUR/minūte. Samaksa par pakalpojumu veidojas no kopā nobraukto minūšu skaita, ko var viegli kontrolēt līdzi iedotajā hronometrā.
Ūdens motocikli Sea Doo SPARK paredzēti maksimāli 2 braucējiem, šajā piedāvājumā ietilpst instruktāža, ūdens motocikla noma, drošības vestes, hidrotērps aukstākam laikam.
_________________
Pieteikties un rezervēt:
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
tel:+37129554155
 
 
 
 

Facebook

ПОДАРОЧНЫЕ

РАБОТАЕМ