+371 2 9554155

[email protected]

зима лето

Aktualitātes ziema - Alpu kūrorti

Aktualitātes ziema - inventārs

Aktualitātes ziema - siltās tūres

LIVIGNO

  

 

Braucam uz Itālijas saules un sniega bagāto LIVIGNO! Šo kūrortu laikam jau pazīst un ir iemīļojusi lielākā daļa Latvijas kalnu slēpotāju un snoveru. Ciemats atrodas 1816 metrus virs jūras līmeņa, dziļi kalnos, tāpēc to kādreiz sauca par Itālijas Tibetu. Kalnu trases paceļas līdz pat 3000m un sniega tur pietiek vienmēr! Pats ciemats ir mīlīgs, izstiepts kalnu ielejā, tā centrā tāpat izstiepusies vairāk kā 30km gara distanču slēpošanas trase, savukārt abās kalnu nogāzēs novietoti pacēlāji, no kuriem divi galvenie: Mottolino (ziemeļu nogāzes) un Carosello (dienvidu nogāzes).

Trases Livigno kūrortā ir brīnišķīgas - kopā 115 km garas, platas, dažādiem sagatavotības līmeņiem, labi koptas un ar lieliskiem, moderniem pacēlājiem. Uz pacēlājiem kursē bezmaksas skibusi, taču ciemats nav tik liels un bieži apartamentu tuvumā ir pieejams kāds lielāks vai mazāks pacēlājs. Kalnu krodziņos vienmēr ir jautri, kā arī pēc slēpošanas Livigno kūrortā vienmēr ir ko darīt – baseins, picērijas, diskotēka, bagiji, ragaviņu un kameru šļūkšanas trases!

Livigno kūrorts – vēl joprojām lētākā TAX FREE zona Eiropā! Kā saka paši iedzīvotāji: “ir daudz vienkāršāk šeit dabūt litru džina, nekā litru piena!”

Uz Livigno slēpotājus vedam jau 24 gadus un zinām šo kūrortu kā savu kabatu.

 

✅ 115 km līdzināto kalnu slēpošanas un snovborda trašu kopējais garums iesācējiem un lietpratējiem

✅ 1816 - 2798 m slēpošanas augstums – garantēts sniegs

✅ 30 km gara distanču slēpošanas trase, kas atrodas augstumā no 1,816 līdz 1,900 metriem

✅ iespējamas 6-7 slēpošanas dienas

 

Pieteikties:

 

  • Rīga, Bauskas iela 2, 
  • Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • mob. 29511062, 29554155

Facebook

ПОДАРОЧНЫЕ

РАБОТАЕМ