+371 2 9554155

[email protected]

Winter Summer

SERVISS

KalnuSlepesServiss1 KalnuSlepesServiss2 KalnuSlepesServiss3

Kalnu slēpošanas inventāra serviss tepat Rīgā- pieejamas cenas!

Kalnu slēpju serviss - kanšu asināšana, slīdvirsmas ciklēšana. Piedāvājam kalnu slēpes ievaskot, pavasarī ‘ievasarot’, aiztaisīt robus, kā arī stiprinājumu regulēšanu, remontu. Rūpīgs roku darbs, taupot slīdvirsmas resursu (20 gadu pieredze).

p.s. sakopsim arī distanču slēpes!

Neslīd…

Katram slēpotājam reiz pienāk brīdis, kad slēpošana vairs neveicas, slēpes neklausa, sniegs līp pie slīdvirsmas. Pirms sākam vainot slēpes, apskatam slīdvirsmu. Ja slīdvirsma ir balta, matēta un sausa, ja slēpju kantis ir palikušas apaļas, pret gaismu redzams atspīdums, tad ar steigu jāmeklē slēpju serviss!

Kāpēc nepieciešams slēpju serviss?

Svarīgākās kalnu slēpju sastāvdaļas ir slīdvirsma un kantis. Slīdvirsma ar smērvielu nodrošina labu slēpes slīdējumu, kantis nodrošina slēpotāja vēlamās braukšanas trajektorijas saglabāšanu. Kas ir tas, kas bojā slēpes: -jo vairāk slēpojam, jo vairāk nodilst slēpju slīdvirsma, kurā ir iestrādāta smērviela; -jo vecāks sniegs, jo vairāk putekļu pielīp pie slīdvirsmas, -jo ledaināka trase, jo ātrāk nodilst kantis; -jo trasē vairāk akmeņu, jo slēpes slīdvirsmā var izveidoties vairāk švīku un robu!

Kas notiek servisā?

AAC servisā veic:

  • slēpju stiprinājumu montāžu
  • slēpju stiprinājumu regulēšanu
  • slēpju stiprinājumu remontu

slēpju slīdvirsmas remontu:

  • ciklēšanu
  • kanšu asināšanu
  • arī šauros leņķos
  • slīdvirsmas plastmasas remontu
  • vaskošanu ar vairāku līmeņu smērvielām 
  • slēpes „ievasarošana” 

Atkarībā no slēpes stāvokļa un paredzamās braukšanas servisā katru no piedāvātajiem darbiem var veikt atsevišķi ņemot vērā klienta vēlmes un meistara rekomendācijas.

Mašīnas vai roku darbs

Kalnu slēpju slīdvirsmu mūsdienās atjauno gan ar mašīnu, gan ar rokām. Mašīnas plusi – ātrāka apkope, slīdvirsmas struktūras atjaunošana. Roku darbam – lielāks slēpes resurss, pēc apkopes slēpe ilgāk slīd. Ja slēpi izmanto reti, tad var izmantot mašīnas darbu, bet ja brauc bieži vai plāno piedalīties sacensībās, tad noteikti jāuzticas roku darbam. AAC slēpju servisā piedāvā roku darbu.

Cik bieži jādodas uz servisu?

Kalnu slēpju slīdvirsma un kantis nolietojas regulāri un tik pat regulāri tās ir jāatjauno. Jo vairāk braucam, jo biežāk asinam un smērējam. Katru dienu braucot, reizi nedēļā vajadzētu iegriezties servisā. Ja braucam pa brīvdienām, tad pietiktu servisu apmeklēt reizi mēnesī, ja retāk, tad vismaz sezonas sākumā un noteikti sezonas beigās.

Brauksim kvalitatīvi un prātīgi…

Regulāri veikts slēpju serviss nodrošina ļoti kvalitatīvu un patīkamu braukšanu. Ja slēpe sen nav redzējusi servisu, tad remonts var izmaksāt vismaz divreiz dārgāk, nekā regulāri kopta slēpe. Pieredzējuši braucēji, kuriem ir svarīga slīdvirsmas kvalitāte, māk palielināt laiku starp divām slēpju apkopēm. Pirms slēpošanas slēpes atdzesē. Uz kalna cenšas apbraukt trases ledainās un akmeņainās vietas, pie pacēlājiem nebrauc ar slīdvirsmu virsū citām slēpēm, vienmēr pēc lietošanas slēpes noslauka… 

Facebook

GIFT