+371 2 9554155

[email protected]

Winter Summer

Snovborda noma

  SnovbordsNoma1 SnovbordsNoma2 SnovbordsNoma3

Snovborda noma

AAC inventāra nomā ir pieejami ROSSIGNOL snovborda dēļi, stiprinājumi, ķiveres, aizsargbrilles, ELAN un ROSSIGNOL snovborda zābaki. Piedāvājam inventāru gan bērniem, gan pieaugušajiem, ieskaitot lielo kāju un augumu īpašniekiem. Iznomājam gan uz vienu dienu vai uz ilgāku laika periodu (braucienam uz kalniem). 

Nomas inventāra piemērīšana:

Ja inventāru vēlaties nomāt pirmo reizi, tad noteikti jārēķinās ar 5-10 min. ilgu inventāra piemērīšanu, kuras laikā kopā ar nomas instruktoru piemeklējat sev atbilstošu zābaku lielumu, dēļa modeli un garumu. Inventāru nomas instruktors rekomendē ņemot vērā braucēja augumu, svaru, pieredzi, braukšanas stilu, kā arī speciālas vēlmes. Ja inventāru nomā atkārtoti un iepriekš ņemtais inventārs ir apmierinājis braucēja vēlmes, tad nav jāveic piemērīšana, bet tikai jāatceras inventāra izmēri.

Nomas inventāra rezervēšana:

AAC nomas inventāru var rezervēt bez maksas pa telefonu vai e-pastu. Ja inventāru vēlaties rezervēt pirmo reizi vēl bez piemērīšanas, tad noteikti būs nepieciešams braucēja vārds, telefons, garums, svars, kājas izmērs, braukšanas stāžs, nomas sākums, nomas termiņš un rezervācija būs tikai aptuvena. Ja vēlaties inventāru rezervēt atkārtoti un zināt konkrētus inventāra parametrus, tad inventāru var rezervēt precīzi.

Nomas inventāra sagatavošana un regulēšana:

Katram braucējam nomas instruktors rekomendē tieši viņam piemērotu inventāru. Inventārs ir sagatavots labā tehniskā kārtībā, zābaki izžāvēti, dēlis uzasināts un iesmērēts. Katram braucējam tiek noregulēti zābaku stiprinājumi atkarībā no braukšanas virziena (pa priekšu labā vai kreisā kāja) un stiprinājumu leņķa. Abu kāju stiprinājumu leņķus regulē katram braucējam tīri individuāli ņemot vērā komfortu un braukšanas stilu.

Iznomāšanas noteikumi:

Lai iznomātu inventāru braucējam nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, vadītāja apliecību), parakstīt inventāra nomas līgumu un samaksāt nomas maksu. Klienta inventāra nomas līguma eksemplārs nav obligāts(izsniedz pēc pieprasījuma), jo inventārs nomas laikā atrodas pie klienta. Ja viens klients vēlas iznomāt divus vai vairākus inventārus, tad nomas instruktors var prasīt otru personu apliecinošu dokumentu, ķīlas naudu vai kādu citu nodrošinājumu.

NOMĀT VAI PIRKT ?

Biežāk uzdotie jautājumi, lai saprastu, vai inventāru nomāt vai pirkt?

 • J: Cik populāra ir inventāra noma Latvijā?
 • A: Ar katru gadu paliek ar vien populārāka, pieprasījums aug!
 • J: Kādi ir tie iemesli, kāpēc inventāru nomā, nevis iegādājas?
 • A: Bieži finansiāli izdevīgāk nomāt, nevis pirkt. Mazi bērni strauji aug, pat sezonas laikā mainās kājas izmērs, augums. Nomas inventārs labāks, nekā personīgais vai aizlienētais. Nomā var saņemt katru gadu jaunus modeļus. Nomas inventārs katram braucējam tiek sagatavots pirms brauciena, uzasinātas kantis, salabota un iesmērēta slīdvirsma. Nomā var dabūt pašas augstākās klases inventāru. Nav jānodrošina inventāra uzglabāšana sezonā un nesezonā, nav jāuztraucas par apkopi.
 • J: Kāpēc labāk nomāt jau laicīgi Rīgā, nevis uz kalna?
 • A: Pie kalna no rītiem ir gara rinda! Inventāra kvalitāte pie kalna vienmēr ir zemāka vai pat stipri zemāka, retāk tiek veikts serviss, neasas kantis, neslīd, nepaspēj izžūt zābaki, jo ir priekšstats, ka pie kalna paņems visu, kas būs! Pie kalna ļoti reti tiek piedāvāts vidējas un augstākas klases inventārs. Pie kalna tiek mazāk veltīts laiks pareizai izmēra izvēlei un inventāra regulēšanai, kas saistīts ar rindu, kā rezultātā stipri palielinās traumu iespēja. Pie kalna nav klienta inventāra nomas vēsture. Rīgā inventāru var paņemt iepriekšējā vakarā un atgriezt pēc slēpošanas nākošajā dienā par to papildus nepiemaksājot, inventāru var paņemt sev izdevīgākajā laikā, bez rindām, kārtīgi piemeklējot sev piemērotu izmēru, ļaujot nomas instruktoram nesteidzoties noregulēt inventāru. Ja uz ilgāku termiņu, jau sākot ar dienu, tad Rīgā nomāt finansiāli izdevīgāk. Un pats galvenais – inventāra rezervēšanai labāk veltīt darba dienas vakaru, nevis brīvdienas rītu!
 • J: Kas jāņem vērā cilvēkam, kurš pirmo reizi dodas nomāt inventāru, tā lai beigās nesanāk, ka slēpes krīt no kājām vai neatbilst laika apstākļiem, izvēlētajam slēpošanas veidam, utt.?
 • A: Personu apliecinošs dokuments! Nomas darba laiks! Pirmo reizi vienam braucējam jārēķinās vismaz ar 15 minūtēm. Ja inventāru nomā atkārtoti, tad apkalpošanas laiks samazinās līdz 5 minūtēm, vai pat var rezervēt iepriekš ņemtu inventāru pa telefonu(e-pastu) un tad apkalpošanas laiks var samazināties līdz pat 3 minūtēm. Ja braucējam nebūs savas vēlmes, instruktors ieteiks, piemērīs, noregulēs un dos vērtīgus padomus!
 • J: Ko bez snova dēļiem un slēpēm vēl var izīrēt?
 • A: Nomāt – slēpju, snovborda inventāru komplektus, brilles, ķiveres, slēpju somas, slēpju auto jumta kastes.
 • J: Uz cik ilgu laiku var izīrēt?
 • A: Rīgā mazākais termiņš ir 1 diennakts, vispopulārākie termiņi ir sestdiena + svētdiena, inventāru var paņemt piektdienas vakarā, atgriezt pirmdienas rītā, skaitot 2 diennaktis un 10 diennaktis braucienam uz Eiropas kūrortiem.
 • J: Kas notiek, ja atnes atpakaļ no kalna slēpi, kas ir bojāta?
 • A: Ja bojājums ir radies nevērības, vieglprātības dēļ, kā piemēram – inventāram pārbrauc automašīna, inventārs tiek lietots pārgalvīgiem lēcieniem ārpus trasēm pa klintīm, utt,. tad jārēķinās ar zaudējumu atlīdzināšanu. Ja bojājums radies ražotāja defektu dēļ, tad klients nekādā gadījumā nav pakļauts zaudējumu atlīdzināšanai. Ja ir radusies instruktora regulēšanas kļūda, tad klients saņem kompensāciju! Bet 10 gadu darbības laikā nu jau visu sezonu iznomājot pāri pa 600 inventāra komplektiem, ir bijuši 5 pieminētie gadījumi, ko varētu uzskatīt par ārkārtīgi retiem!
 • J: Kādā gadījumā iesakāt pirkt inventāru, nevis nomāt?
 • A: Par inventāra pirkšanu rekomendēju sākt domāt, ja braucam vairāk kā 10 reizes sezonā Latvijā un vairāk kā 1 reizi uz Eiropas kūrortiem. Labi slēpotāji pēdējā laikā iesākuši slēpošanai Latvijā izmantot vienkāršākas, lētākas slēpītes, bet uz „Lielajiem” kalniem iznomā tās pašas labākās!

Facebook

GIFT