+371 2 9554155

[email protected]

Winter Summer

Aktualitātes ziema - Alpu kūrorti

Aktualitātes ziema - siltās tūres

07.10.2023

SLĒPJU ATŠĶIRĪBAS

Šis tas par kalnu slēpēm - ar ko tās atšķiras un kā tās izvēlēties?

Slēpes iedalās iesācēju, vidējās vai augstākās klases slēpēs. Ar ko tās atšķiras? Slēpes iedalās iesācēju (ekonomiskās), vidējās vai augstākās klases slēpēs. Ar ko tās atšķiras? Ar CENU! Ja nopietni, tad cena, savukārt, ir noteikta, izejot no tehnoloģijām, kas slēpēs ietilpinātas.

Pirmkārt - antivibrācijas sistēmas, kas dzēš vibrācijas pēc katra pagrieziena. Ko tas dod? Mums nav jākompensē vibrācija ar savu muskuļu spēku un mēs mazāk nogurstam. Ekonomiskās klases slēpēm šo sistēmu nav, savukārt tālāk šīs sistēmas atšķiras pēc efektivitātes. Jo augstākas klases slēpe, jo efektīvāk tiek slāpēta vibrācija.

Iesācējiem, kuri tikai apgūst slēpošanas prasmes un uz kalna netraucas kosmiskā ātrumā, derēs ekonomiskā klase, jo pie maziem ātrumiem šī vibrācija nav tik izteikta. Iesācēju slēpes ir arī mīkstākas - vairāk var pieļaut kļūdas.

Un, tā kā papildu ekstru šajās slēpēs ir maz (nav vispār), tad tās patiešām fiziski ir krietni vieglākas - no rīta būs vieglāk tās aiznest līdz trasei

Pie mums nomā no IESĀCĒJU -EKONOMISKĀS KLASES inventāra pieejamas:

Rossignol Axium200, Actys100 vai Pursuit100

 

Nākamās - vidējās klases slēpes

Ja slēpotājs jau brauc pa trasēm vairāk nekā divas sezonas, tad prasītos vidējās klases slēpes. Šīm slēpēm jau ir antivibrācijas sistēmas, elastības un stingrības kompromiss dažādiem sniega segumiem, pēdas stiprinājumu plāksne, kas nodrošina precīzāku slēpju izliekšanās rādiusu pagriezienos. Šīs slēpes no augstākās klases slēpēm atšķiras tikai ar visu klāt pievienoto ekstru efektivitātes koeficientu –ja dārgāka slēpe, jo efektīvāk strādās klāt modernās tehnoloģijas.

Mūsu nomā šajā TOP segmentā var iznomāt:

atpūtas slēpes Rossignol Zenith z1, z3, Passion

trases slēpes Rossignol RSX 5/6/7

all mountain slēpes Rossignol Experience 74/76/80

 

Augstākās klases slēpes

Šīs slēpes jau ir domātas tiem, kuri skaidri zina, ko grib sasniegt kalnu slēpošanas trasēs - kam patīk braukt pa cietu trasi, kam izbraukt svaigajā sniegā, citam visu dienu pavadīt snovparkā. Katram trases segumam un disciplīnai jau ir īpaši pielāgotas tehnoloģijas, slēpju cietība un ģeometrija.

Attiecīgi šajā, PREMIUM segmentā, nomā varam piedāvāt sekojošas Rossignol slēpes:

atpūtas slēpes Zenith z5/6/11, Attraction 6, Pursuit 16,

trases slēpes 8s,9s,9x, Hero Elite Short Turn,

all mountain Experience 82/86

freeride/parka slēpes AllTerrain Blackops

parka slēpes Scratch

Savukārt slēpošanas gardēžiem kā īpašu jaunumu varam nomā piedāvāt pilnīgi jaunu inventāru - Rossignol Nova 8/9, Rossignol Exp 82/86, Rossignol Hero Elite MultiTurn, Hero Elite ST, AllTerrain Blackops u.c

 

Braucot uz kalniem, izvēlies labu inventāru, lai nedēļu trasēs varētu izbaudīt no sirds!

Atceries - ziemas priekus jābauda kvalitatīvi!

Vairāk informācijas:

 

  • Rīga, Bauskas iela 2
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • mob. 29511062, 29554155

 

Facebook

GIFT