+371 2 9554155

[email protected]

Ziema Vasara

INSTRUKTORS

KalnuSlepesInstruktors1 KalnuSlepesInstruktors2 KalnuSlepesInstruktors3

Neatņemama vērtība…

Katrs no mums kādreiz ir kaut ko mācījies, apguvis, trenējies. Šis process ne vienmēr ir viegls, toties zināt un mācēt ir patīkami. Tā ir tiešām neatņemama vērtība.

Instruktors:

AAC piedāvā pieredzējušus kalnu slēpošanas instruktorus. Labs instruktors pirmām kārtām ir tas, kurš no sākuma novērtēs sava audzēkņa izvēlēto inventāru un apģērbu. Ja inventārs neatbilst minimālajām drošības prasībām, tad tas būs jāregulē vai pat jāmaina! Instruktora kompetencē ir audzēkņa braukšanas līmenim atbilstošas mācību nogāzes izvēle. Instruktors noteikti uzņemas atbildību par to, lai audzēknis būtu pasargāts no sportiska rakstura traumām. Ne vienmēr labāks braucējs ir arī labāks instruktors! Instruktora pamatuzdevums ir nevis demonstrēt savu māku, bet maksimāli ātri, ar pareizi izvēlētu mācību metodiku iemācīt braukt savam jaunajam slēpotājam.

Mācību metodika:

Vienam un tam pašam instruktoram var gadīties dažādi audzēkņi, mazi bērni; pieaugušie, kas pirmo reizi uz slēpēm; labi braucēji, kas vēlas apgūt karvingu vai mogulu. Instruktora uzdevums ir novērtēt katra slēpotāja fizisko un emocionālo kondīciju, sagatavot katram braucējam individuālu apmācību programmu. No AAC instruktoriem īsā laikā varat gaidīt labus rezultātus.

Kur braukt:

Ja esat izlēmuši mācīties slēpot, zvaniet AAC un piesakieties uz Latvijas kalnu tūrēm. Šie braucieni notiek uz vienu dienu brīvdienās vai darba dienu vakaros. Latvijā jau ir izveidoti pietiekoši daudz kalnu slēpošanas kompleksi, kur ir mācībām piemērots trases slīpums, labs pacēlājs un labi sagatavota trase, tomēr konkrēto mācību vietas izvēli labāk uzticēt instruktoram. Latvijas trasēs var lieliski apgūt slaloma pamatus, giganta slalomu. Ja vēlaties apgūt kalnu slēpošanu pastiprināti, vai tādas slēpošanas disciplīnas, kā karvingu, mogulu, braukšanu pa pūdersniegu, akrobātiku, tad labāk pieteikties uz AAC 10-dienu Alpu kalnu tūri.

Kā pieteikties:

Pie mums var saņemt visu slēpošanas brauciena kompleksu – transports līdz kalnam, inventāra noma, pacēlājs, apmācības, laba kompānija, atpakaļ transports līdz mājām vai katru lietu atsevišķi! Izdomā, ko vēlies un pieteikties var pa telefonu vai e-pastu.

Facebook

DĀVANU KARTES

DARBA LAIKI