+371 2 9554155

[email protected]

Ziema Vasara

INSTRUKTORS

SnovbordsInstruktors1 SnovbordsInstruktors2 SnovbordsInstruktors3  

Neatņemama vērtība…

Katrs no mums kādreiz ir kaut ko mācījies, apguvis, trenējies. Šis process ne vienmēr ir viegls, toties zināt un mācēt ir patīkami. Tā ir tiešām neatņemama vērtība.

Instruktors:

AAC piedāvā pieredzējušus snovborda instruktorus. Labs instruktors pirmām kārtām ir tas, kurš no sākuma novērtēs sava skolnieka izvēlēto inventāru un apģērbu. Ja inventārs neatbilst minimālajām drošības prasībām, tad tas būs jāregulē vai pat jāmaina! Instruktora kompetencē ir skolnieka braukšanas līmenim atbilstošas mācību nogāzes izvēle. Instruktors noteikti uzņemas atbildību par to, lai skolnieks būtu pasargāts no sportiska rakstura traumām. Ne vienmēr labāks braucējs ir arī labāks instruktors! Instruktora pamatuzdevums ir nevis demonstrēt savu māku, bet maksimāli ātri, ar pareizi izvēlētu mācību metodiku iemācīt braukt savam skolniekam.

Mācību metodika:

Vienam un tam pašam instruktoram var gadīties dažādi skolnieki, mazi bērni; pieaugušie, kas pirmo reizi ar dēli; labi braucēji, kas vēlas apgūt kādu jaunu triku. Instruktora uzdevums ir novērtēt katra skolnieka fizisko un emocionālo kondīciju, sagatavot katram braucējam individuālu apmācību programmu. No AAC instruktoriem īsā laikā varat gaidīt labus rezultātus.

Kur braukt:

Ja esat izlēmuši mācīties snovot, zvaniet AAC un piesakieties uz Latvijas kalnu tūrēm. Šie braucieni notiek uz vienu dienu brīvdienās vai darba dienu vakaros. Latvijā jau ir izveidoti pietiekoši daudz kalnu slēpošanas kompleksi, kur ir mācībām piemērots trases slīpums, labs pacēlājs un labi sagatavota trase, tomēr konkrēto mācību vietas izvēli labāk uzticēt instruktoram. Latvijas trasēs var lieliski apgūt snovošanas pamatus un daudzus akrobātikas elementus. Ja vēlaties apgūt snovbordu pastiprināti, izmēģināt lielus tramplīnus, milzīgus snovparkus, braukt pa pūdersniegu, izpildīt elpu aizraujošus milzu slaloma pagriezienus visas trases platumā, tad labāk pieteikties uz AAC 10-dienu Alpu kalnu tūri.

Kā pieteikties:

Pie mums var saņemt visu kalnu tūres kompleksu – transports līdz kalnam, inventāra noma, pacēlājs, apmācības, laba kompānija, atpakaļ transports līdz mājām vai katru lietu atsevišķi! Izdomā, ko vēlies un pieteikties var pa telefonu vai e-pastu.

Facebook

DĀVANU KARTES

DARBA LAIKI