+371 2 9554155

[email protected]

Winter Summer

Veiksērfings aiz motorlaivas

Veiksērfings aiz motorlaivas- moderns ūdens izklaides veids tiem, kam patīk aktīvi atpūsties!

Ja patīk aktīva atpūta un ūdens – tad iegūsti neaizmirstamas sajūtas un emocijas ar jaunu un populāru sporta un izklaides veidu - VEIKSĒRFINGU aiz lielās motorlaivas Mastercraft X2! Nav jāķer okeāna viļņi, lai sērfotu – pietiks ar īpaši aprīkotas motorlaivas radītu vilni un laivai piemērotu sērfa dēli tepat, Lielajā Baltezerā!

 

Mūsu pieredzējušie instruktori soli pa solim iemācīs nepieciešamo, tāpēc nebūs nepieciešamas priekšzināšanas (taču priekšrocības būs tiem, kuri jau ir apguvuši veikborda prasmes).

Sarīko īstu ballīti uz ūdens - laivā varat doties līdz pat astoņām personām, jo kopā būs vēl jautrāk!  9-vietīgā motorlaiva MasterCraft X2 ir profesionāla ūdensslēpošanas un veikborda laiva, kas aprīkota ar īpašiem balastiem un ‘spārniem’, lai radītu okeāna cienīgu vilni Latvijas ezerā!

AAC aktīvās atpūtas ūdens sporta centra peldošā bāze atrodas Lielajā Baltezerā, viesnīcas “Baltvilla” pludmalē, tepat, pie Rīgas - vien 20 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra! Dāvanu kartes īpašniekam rezervētajā laikā tiks nodrošināta laiva ar instruktoru, nepieciešamais inventārs, hidrotērps un drošības veste. Drošības vestes tiks arī līdzjutējiem!

Uz AAC peldošajiem klājiem ir pieejama ģērbtuve, ir iespēja atstāt personīgās mantas, kā arī baudīt citas priekšrocības - sauļošanās krēslus vai vēsākā laikā sasildīties pirtiņā uz ūdens.

Blakus ūdens sporta centram atrodas skaista publiskā pludmale, savukārt viesnīcā Baltvilla pieejams restorāns ar brīnišķīgu vasaras terasi.

Cena: 40€/10 minūtes*

*Cena dota paraugam - summa tiek aprēķināta tikai par aiz laivas nobraukto laiku!

Četrkājaino draugu īpašniekiem- to pārvadāšana motorlaivās iespējama tikai ar iepriekšēju rezervāciju un par papildu samaksu no 5 līdz 20€, taču uz klājiem to atrašanās netiek liegta, kamēr tie paši jūtas labi vasaras karstumā un netraucē atpūsties citiem!

Vairāk informācijas:

 

29554155 vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Facebook

GIFT