+371 2 9554155

[email protected]

Ziema Vasara

Serfaus no 26.janvāra līdz 4.februārim

Sestdiena, 07 Oktobris 2023 16:58

Slēpošanas brauciens uz Austrijas kūrortu Serfaus no 26.janvāra līdz 4.februārim 

SLĒPJU ATŠĶIRĪBAS

Sestdiena, 07 Oktobris 2023 00:00

Šis tas par kalnu slēpēm - ar ko tās atšķiras un kā tās izvēlēties?

SERFAUS-FIS-LADIS

   

Austrijas Tiroles ieleja Oberinntal apvieno vairākus Eiropas austāko kvalitātes standartu slēpošanas areālus. Lielākais un nozīmīgākais no tiem ir Serfaus – Fiss - Ladis. Ielejā perfekti organizētā aktīvā, sportiskā ziemas atpūta dod iespējas izbaudīt arī mazāk pazīstamas interesantas un daudzveidīgas slēpošanas un snovborda trases un parkus. Kūrorts piemērots gan kalnu trašu eksperiem, gan ģimenēm ar bērniem. Lieliskas un plašas ārpus trašu (freeride) iespējas!

Dzīvošana Ried ciematā, 4-8-vietīgos labiekārtotos apartamentos. Slēpošana: Nokļūšana līdz trasēm ar ski busu vai mikroautobusu uz reģiona SKI6 slēpošanas kūrortiem Serfaus/Fiss/Ladis, Kaunertal Gletscher, Nauders, Fendels.

 

✅303 km līdzināto trašu kopējais garums iesācējiem un lietpratējiem

✅1200-3200m slēpošanas augstums – garantēts sniegs

✅ iespējamas 6 slēpošanas dienas

 

Pieteikties:

 

  • Rīga, Bauskas iela 2, 
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • mob. 29511062, 29554155

LIVIGNO

  

 

Braucam uz Itālijas saules un sniega bagāto LIVIGNO! Šo kūrortu laikam jau pazīst un ir iemīļojusi lielākā daļa Latvijas kalnu slēpotāju un snoveru. Ciemats atrodas 1816 metrus virs jūras līmeņa, dziļi kalnos, tāpēc to kādreiz sauca par Itālijas Tibetu. Kalnu trases paceļas līdz pat 3000m un sniega tur pietiek vienmēr! Pats ciemats ir mīlīgs, izstiepts kalnu ielejā, tā centrā tāpat izstiepusies vairāk kā 30km gara distanču slēpošanas trase, savukārt abās kalnu nogāzēs novietoti pacēlāji, no kuriem divi galvenie: Mottolino (ziemeļu nogāzes) un Carosello (dienvidu nogāzes).

Trases Livigno kūrortā ir brīnišķīgas - kopā 115 km garas, platas, dažādiem sagatavotības līmeņiem, labi koptas un ar lieliskiem, moderniem pacēlājiem. Uz pacēlājiem kursē bezmaksas skibusi, taču ciemats nav tik liels un bieži apartamentu tuvumā ir pieejams kāds lielāks vai mazāks pacēlājs. Kalnu krodziņos vienmēr ir jautri, kā arī pēc slēpošanas Livigno kūrortā vienmēr ir ko darīt – baseins, picērijas, diskotēka, bagiji, ragaviņu un kameru šļūkšanas trases!

Livigno kūrorts – vēl joprojām lētākā TAX FREE zona Eiropā! Kā saka paši iedzīvotāji: “ir daudz vienkāršāk šeit dabūt litru džina, nekā litru piena!”

Uz Livigno slēpotājus vedam jau 24 gadus un zinām šo kūrortu kā savu kabatu.

 

✅ 115 km līdzināto kalnu slēpošanas un snovborda trašu kopējais garums iesācējiem un lietpratējiem

✅ 1816 - 2798 m slēpošanas augstums – garantēts sniegs

✅ 30 km gara distanču slēpošanas trase, kas atrodas augstumā no 1,816 līdz 1,900 metriem

✅ iespējamas 6-7 slēpošanas dienas

 

Pieteikties:

 

  • Rīga, Bauskas iela 2, 
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • mob. 29511062, 29554155

MÖLLTAL

 

Austrijas kūrorts Molltal

Mölltaler Gletscher ledājs pārsteidz ar savu varenumu, sniega garantiju un kvalitāti. Garās slēpošanas trases spēs novērtēt gan iesācējs, gan eksperts. Tie, kuri nevar sagaidīt Ziemassvētkus, kad trases atvērs lielākā daļa Alpu kūrortu, tad nepacietīgajiem piedāvājam ledāju, kam viegli piekļūt (pacēlājs pa taisno jūs uzvedīs augšā, ledājā). Dzīvošanas iespējas ir divos Alpu ciematos - Flattach vai Obervellach.

Šis kūrorts ir ideāla vieta sniega pārpilnām slēpošanas brīvdienām un galvenais – šeit ir iespējams izvairīties no lielām tūristu masām. 

 

✅ 94 km līdzināto trašu kopējais garums iesācējiem un lietpratējiem

✅1200 - 3122 m slēpošanas augstums – garantēts sniegs

✅iespējamas 6 slēpošanas dienas

 

Aktuāli - kalnu slēpes un snovbords bērniem

Written by Ceturtdiena, 02 Februāris 2023 13:00

Bērnu kalnu slēpošanas inventāra noma un tirdzniecībaBērni uz kalnaBērnu snovborda inventārs

Bērnu kalnu slēpošanas un snovborda inventāru var gan iznomāt, gan nopirkt. Bērni aug - mēs to zinām! Mums ir lieliskas ziņas- pie mums iegādāto inventāru ir iespējams katru gadu samainīt pret lielāku ar nelielu piemaksu. Izdevīgi, vai ne?

Mēs piedāvājam: 

  • kalnu slēpes no 67 cm (slēpes garums)
  • kalnu slēpošanas zābaki no16,5 cm (pēdas garums)
  • snovborda dēļi no 96 cm (dēļa garums)
  • snovborda zābaki no 20 cm (pēdas garums)

Vairāk informācijas:

Rīga, Bauskas iela 2
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
mob. 29554155

2023/2024 KALNU TŪRES

Sestdiena, 07 Oktobris 2023 00:00

Jaunie ziemas slēpošanas/snovošanas braucieni uz Itālijas un Austrijas Alpiem

Kāpēc iznomāt kalnu slēpes vai snovbordu Latvijā, ja pošamies uz lielajiem kalniem?

STUBAITAL

Austrijas kūrorts Stubaital - Neustift

Neustift ir labi pazīstama visā Tirolē un ārpus tās, galvenokārt pateicoties blakus esošajam Štubai ledājam, kas daudzus gadus lepni tiek reklamēta kā "Sniega karaliste". Ledājā trases paceļas līdz pat 3250 metru augstumam virs jūras līmeņa un ir atvērtas 230 dienas gadā- no oktobra vidus līdz maija beigām.

Trešdaļa no ledāja trasēm ir zilās, tāpēc tās ir ideāli piemērotas ģimenēm ar bērniem. Bērniem patiks arī Big Family Ski Camp — liels rotaļu laukums mazajiem un mazajiem un "Miniland"- zīdaiņiem un maziem bērniem, kā arī "Kinderland" vecākiem bērniem. Pēdējā ir atrakciju nogāze un snovparks, kuram blakus atrodas arī bērnu restorāns.

Pieredzējuši un pieredzējuši slēpotāji un snovbordisti, kuri meklē nedaudz adrenalīna, var pārbaudīt sevi "Daunhill" trasē, kas ir stāvākā kūrortā ar slīpumu līdz 60%. Garākais nobrauciens kūrortā ved 10 km uz leju no Wildspitz augšdaļas (3210m virs jūras līmeņa) līdz Gamsgarten apakšai.

Protams ledājā ir pieejams arī snovparks Moreboard snoveriem un frīstailistiem.

Sezonā alternatīva ledājam Neustiftā ir mazāks un klusāks slēpošanas reģions Elferlifte. Lielākā daļa tās pacēlāju ir paredzēti iesācējiem, lai gan ir mogula trase un garš nobrauciens līdz pat ielejai. Stubai ielejas sākumā ir vēl divi kūrorti - Schlick 2000 un Serlesbahnen.

Pieteikties:

Ar AVIO uz ALPIEM!

Sestdiena, 07 Oktobris 2023 00:00

Piedāvājums slēpotājiem un snovotājiem, kuri vēlas uz ALPIEM doties ar AVIO

1 lapa no 2

Facebook

DĀVANU KARTES

DARBA LAIKI